worki foliowe

Wysokiej jakości worki na śmieci od producenta


Worki foliowe

Worki na śmieci (barwione na dowolnie wybrany kolor)

Dostępne w wymiarach: Długości: od 200mm do 6000mm; Szerokość: od 300mm do 2500mm; Nasze worki mogą być wyposażone w otwory do zawieszenia, tasiemki do wiązania, lub posiadać nadruk, wskazujący rodzaj segregowanego surowca.

Oferowane worki na śmieci idealnie sprawdzą się przy pakowaniu odpadów sanitarnych i innych śmieci. Mocne worki wykonujemy z odpowiedniej grubości folii LDPE z regranulatu, przez co są wytrzymałe na ewentualnie rozdarcia. Nasze worki na śmieci idealnie nadają się do domu, firmy, biura czy miejsc publicznych.

Produkowane przez nas worki na odpady LDPE to wykorzystywane w wielu segmentach rynku folie sprawdzające się zarówno w branży przemysłowej, spożywczej, handlowej oraz budownictwie i gospodarce komunalnej. Wysoka jakość folii LDPE gwarantuje wysoką wytrzymałość worków a technologia produkcji podąża za światowymi trendami ekologii produktu. Oferujemy worki foliowe, worki ldpe 120l oraz o innych pojemnościach.

Folia stretch - doskonała przyczepność oraz niska waga produktu


Folia stretch

Elastyczna, cienka i przejrzysta folia stretch to jeden z podstawowych materiałów do pakowania. Wykorzystywana zarówno do zabezpieczania dużych, jak i małych ładunków, zapewnia doskonałą ochronę przed kurzem, brudem, wilgocią.

Folia stretch właściwie owinięta wokół ładunku i palety, zapewnia towarowi doskonałą stabilność podczas załadunku, transportu, rozładunku i magazynowania.

Rolka folii stretch to również niezbędna rzecz na każdym placu budowy, mieszkaniu lub w samochodzie, zapewniająca szybką i skuteczną ochronę na wypadek sytuacji awaryjnych.